Про РОДОВИД БАНК
Новости
Кредиты
Реализация залогового имущества
Продажа банковских активов
Аренда имущества Банка
Корпоративное управление
Отчетность
Отчет о выплатах и поступлениях неплатежеспособного банка
Доступ к Публичной информации
Вакансии
Контакты
Карта сайта | Искать

Отписаться | Подписаться
Рус Укр Eng
Новости
Контактный телефон АО "РОДОВИД БАНК"
home / Новости

Новости

Выбрать дату

29.01.2007
Полноценное функционирование рынка кредитных историй приведет к увеличению объемов потребительского кредитования

По мнению начальника Управления по работе с проблемными активами розничного бизнеса РОДОВИД БАНКа Надежды Ремизовской, полноценное функционирование рынка кредитных историй однозначно приведет к увеличению объемов потребительского кредитования за счет снижения количества отказов в выдаче кредитов.

подробнее

29.01.2007
РОДОВИД БАНК открывает новое отделение в Мариуполе

18 января 2007 Мариупольское отделение №5 Донбасской филии РОДОВІД БАНКа гостеприимно откроет свои двери для клиентов. Представительство продажи банковских услуг одного из ведущих банков Украины находится в удобном для клиентов месте в Мариуполе, на бульваре 50 лет Октября, 32/18. Теперь финансовые дела клиентов РОДОВИД БАНКа будут развиваться еще более гармонично и стабильно. 


подробнее

29.01.2007
За 11 місяців РОДОВІД БАНК показав один з найвищих темпів зростання у своїй групі

РОДОВІД БАНК продовжує демонструвати одні з найкращих показників зростання у своїй групі. Станом на 01.12.2006 чисті активи банку склали 3,12 млрд.грн.; кредитно-інвестиційний портфель – 2,54 млрд.грн.; капітал – 499,2 млн.грн.; депозити – 1,64 млрд.грн.; статутний капітал – 350 млн.грн. Статутний капітал збільшено  з метою подальшого розвитку банку та його фінансової стабільності.подробнее

29.01.2007
РОДОВІД БАНК збільшив статутний капітал до 350 млн. грн.

Статутний капітал РОДОВІД БАНКу збільшився до 350 млн. грн. за рахунок внесків акціонерів банку - як резидентів, так і нерезидентів. Збільшення капіталу було заплановано та відбулося завдяки правильній та агресивній стратегії розвитку банку. РОДОВІД БАНК впевнено зміцнив лідируючі позиції у сегменті ринку кредитування, зокрема, споживчого кредитування, а планове збільшення статутного капіталу допоможе розширити подальші можливості у формуванні активів та залученні зовнішнього фінансування.

подробнее

29.01.2007
Розмір кредитного портфеля РОДОВІД БАНКу суб‘єктам малого та середнього бізнесу виріс вдвічі

Розмір кредитного портфеля РОДОВІД БАНКу суб‘єктам малого та середнього бізнесу станом на 01.11.2006 року зріс удвічі. За словами заступника начальника відділу мікрокредитування Управління роздрібного бізнесу РОДОВІД БАНКу Євгена Григоренка, такий  результат досить пристойний для банку, оскільки програма кредитування малого та середнього бізнесу розпочала свою діяльність лише в 2005 році.

подробнее

29.01.2007
Кількість карток РОДОВІД БАНКу з кредитними лініями зростає

Разом із активним розвитком і зростанням РОДОВІД БАНКу, зростає і обсяг карток, емітованих банком. Станом на 01.10.2006 було емітовано 23482 картки з кредитними лініями, за місяць ця цифра збільшилася до 27 720. До кінця року експерти РОДОВІД БАНКу прогнозують, що кількість карток із кредитними лініями зросте як мінімум в 1,5 рази.

подробнее

29.01.2007
РОДОВІД БАНК нагородив переможців Олімпійської програми

Щоквартально РОДОВІД БАНК нагороджує переможців програми Visa «Олімпійська програма», яка націлена на популяризацію спорту в Україні, підтримку олімпійської збірної України та передбачає випуск карт Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold зі спеціальним олімпійським дизайном, логотипом РОДОВІД БАНКу та UMC, а також символами Visa і Національного Олімпійського комітету України. Традиційно переможці визначаються за двома номінаціями – «Досягнення кварталу» та «Рекорд кварталу».

подробнее

29.01.2007
РОДОВІД БАНК підписав контракт на придбання понад 300 банкоматів

У зв‘язку з розширенням  відділень та філій, а також упровадженням нових програм з великими рітейловими мережами, РОДОВІД БАНК підписав контракт на придбання понад 300 банкоматів. Серед проектів, які вже реалізовано, можна виділити спільну програму з UMC та Національним Олімпійським комітетом, з компанією «КИЙ АВІА» - одним із лідерів туристичних послуг, з мережею супермаркетів «АМСТОР», пілотний проект з гіпермаркетом «Велика кишеня» та спільний проект із супермаркетом побутової техніки «Быттехника.     

подробнее
Читайте также

 

    
Пишите намВерсия для печатиOn-line заявка
Новости
Интервью
Электронное обслуживание
Мобильный банкинг
Клиент-банк
Home-банкинг
Депозитный Валютный
Спрашивайте – отвечаем!
Задать вопрос сотруднику банка
Ваши предложения по работе сайта
© 2011 АО "РОДОВИД БАНК"
Центральный офис: 04136, г. Киев, ул. Северо-Сырецкая, 1-3
Телефоны для справок: +38 044 255 81 23
Лиц. НБУ №27 от 14.07.2009 г.